Futbalové aktuality - navštívia nás futbalisti z Nesluše , Svrčinovca a Ochodnice . Stručné zhodnotenie 3 kola

V nedeľu 26.8.2012 zohrajú na domácom ihrisku svoje zápasy žiaci,  dorastenci aj muži.

Žiaci

Rudina    -    Ochodnica zo začiatkom o 10,00 hodine

Dorastenci :

Rudina -  Svrčinovec so začiatkom o 13,30 hodine

Muži :

Rudina -  Nesluša so začiatkom  o 16,00 hodine

Stručné zhodnotenie výsledkov našich futbalistov  v treťom kole.

Sobota 18.augusta 2012

Zápas :   dorastenci

Rudina -  Nesluša

2      :      2

góly za dorast Rudiny : Stanislav Vavro , Dávid Čičala     - blahoželáme

Prvý zápas novovytvorené  družstvo dorastencov odohralo na domácom ihrisku. Po rozpačitom prvom polčase  sme prehrávali  0 : 2 .

Tréner preskupil zostavu, prestriedal hráčov,  čo prispelo k zvýšeniu hernej spolupráce  a k zlepšeniu výkonu futbalistov.

V drohom polčase naši futbalisti zmobilizovali všetky svoje sily a dokázali,  aj napriek nepriaznivému výsledku z prveho polčasu,  streliť dva góly. Konečná remíza bola odmenou za ich vytrvalosť a bojovnosť.

Dorastenci sú v aktuálnej tabuľke na druhom mieste. ( celkom odohrali zápasy len dve dorastenecké družstvá )

Blahoželáme  a prajeme veľa dobrých výsledkov aj naďalej

Nedeľa  19.08.2012

Zápas muži 3 kolo I trieda

ŠK Čierne   -  OŠK Rudina

5            :          2

Góly za mužov Rudiny : A.Čičala , P. Puraš   - blahoželáme

Celý zápas vyznel jednoznačne v prospech domácich hráčov.Naše mužstvo malo aj veľkú smolu, nakoľko sa počas zápasu  zranili traja hráči a zápas dohrali v celkovom počte 9.

Do ďalších bojov im prajeme menej zranení a  viac úspechov vo futbalovom zápolení.