Informácie k celoplošnému testovaniu na COVID-19 "Spoločná zodpovednosť"

Vážení občania, celoplošné testovanie obyvateľov na  COVID-19,  konané dňa 31. 10. 2020 a 1.11.2020 sa v našej obci  uskutoční na futbalovom ihrisku v čase od 07:00 hod do 22:00 hod. Posledný odber bude odobraný počas obidvoch dní najneskôr do 21:30 hod.  V sobotu sa testovania zúčastnia občania z dolného konca obce až po kostol. V nedeľu budú testovaní občania z lokality Zadky a občania od kostola až po horný koniec obce. Na registráciu testovania budete potrebovať občiansky preukaz, v prípade detí treba kartičku poistenca. Obec Rudina je v celoplošnom testovaní spojená s obcou Rudinka. 

Prosíme všetkých občanov, aby sa snažili dodržať odporúčané dni, čím by sme chceli predísť dlhej čakacej dobe pred odberným miestom. Ak Vám odporúčaný čas nevyhovuje pre pracovné povinnosti, môžete sa zúčastniť testovania aj v iný deň. 

V súvislosti s celoplošným testovaním obyvateľov na COVID-19 obec Rudina hľadá náhradných administratívnych pracovníkov vo veku od 18 rokov, ktorých úlohou bude spracovávať evidenciu testovaných osôb v prípade zistenia pozitívneho výsledku na COVID-19 u určených administratívnych pracovníkov v deň testovania. V prípade záujmu nás kontaktujte e-mailom na sekretariat@rudina.sk (napíšte svoje meno a telefonický kontakt, na ktorý sa vám budeme môcť ozvať).

Informácie ohľadom testovania : https://www.somzodpovedny.sk/

Súbory na stiahnutie: